И зрод се е опитал да обеси улично куче с тел във врачанското село Крушовица. За щастие не е успял и животното поне засега е спасено.

За поредното жестоко мъчение над животно съобщи с възмущение защитничката на животни Гълъбина Митева.

в

„Кучето дойде на автомивката в селото, вързано с тел на врата, с която тел най-вероятно е било бесено. Телта направо е врязана в месото чак до кокалите. Парчета жива плът падат от врата на животното, което е наплюто от мухи и налазено от червеи, които ще го изядат жив“, потресена е Гълъбина. Тя и хората от автомивката се опитали да уловят кучето, за да свалят телта от врата му, но то било много уплашено и не се давало. Опитали се поне да го нахранят, но от впитата тел то едва дишало и не можело да яде. Гълъбина признава, че се чувства безпомощна и търси съвети от хората в социалните мрежи как може да се улови животното за да му се помогне и да бъде спасен животът му. А хора от мрежата вече заплашват да се организират за „туризъм“ в Крушовица, за да открият изрода, който е причинил това на бедното животно и да го линчуват.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

Добавете „Телеграф“ сред предпочитаните си източници в Google