Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от ГЕРБ.

Делян Добрев обяви оттегляне от първата линия на политиката

Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. 

Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица. 

Добрев обяви намерението си да се оттегли от Парламентарната група на ГЕРБ в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски. 

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

Добавете „Телеграф“ сред предпочитаните си източници в Google