О ДМВР – Варна обяви за издирване 11-годишната Наталия Славова Асенова от село Константиново. От полицията съобщават, че по първоначални данни детето е било придружавано от Асен Антонов Симеонов, като за подпомагане на издирването е публикувана и негова снимка.

По описание Наталия е на 11 години, висока е около 160 см, с едро телосложение, кестенява коса до раменете и светли очи. При изчезването си е била облечена със светъл дълъг панталон, бяло късо яке с червени цветчета и черни маратонки.

Асен Антонов Симеонов е на 40 години, висок е около 170 см, с едро телосложение, късо подстриган и с кафяви очи. Бил е облечен със синя тениска с къс ръкав, черен спортен панталон и черни маратонки.

От полицията призовават всички, които разполагат с информация за местонахождението на детето или на Асен Антонов Симеонов, незабавно да подадат сигнал на телефон 112, в най-близкото поделение на МВР или на дежурните телефони на ОДМВР – Варна.

От полицията апелират и за споделяне на информацията, тъй като това може да помогне за по-бързото откриване на детето и гарантирането на неговата безопасност.