12-годишно момиче падна в шахта в района на комплекс „Червено знаме“ в София. Сигналът за инцидента е подаден малко преди 18 часа, след което на място незабавно са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.

Детето е играело с други деца, когато е пропаднало в шахтата. Падането е било от височина около 5-6 метра. В съоръжението не е имало вода.

По информация на Спешна помощ за NOVA медицинският екип установил на място охлузвания на крака и в лумбалната област. 

Детето е транспортирано до УМБАЛСМ „Пирогов“ за обстоен медицински преглед. 

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

Добавете „Телеграф“ сред предпочитаните си източници в Google