0

Л окомотив Пловдив и Берое закриха 23-ия кръг в Първа лига с безлично 0:0 помежду си. В двубоя между „смърфовете“ и заралии имаше съвсем малко интересни моменти и като цяло головите положения липсваха.

„Черно-белите“ имаха два шанса през първата част, в чийто край Йосип Томашевич си изкара червен картон за груб шпагат в краката на Божидар Пенчев и остави домакините с човек по-малко до края на двубоя.

През второто полувреме старозагорци опитаха натиск, като гол на Макс Челич бе отменен за игра с ръка на бранителя.

В края на срещата пък Матеуш Да Силва можеше да вкара забележителен гол след над 50-метров рейд с топката, но не сполучи.

Локо Пд - Берое. Снимки: start-photo.bg
Локо Пд Берое Локо Пд Берое Локо Пд Берое
17

Локомотив Пловдив остава на четвърто място с 39 точки в класирането, а Берое е на 13-а позиция с 21 точки.

В следващия кръг Локо гостува на Ботев в пловдивското дерби, а Берое посреща у дома ЦСКА 1948.