Не един, а 10 от играчите, които изведоха Левски до титлата, са получили предложения за нови договори, научи „Мач Телеграф“. Става въпрос за футболисти, чийто отношения със „сините“ изтичат в края на тази година или през лятото на следващата. Досега се смяташе, че усилията на шампионите са били да задържат основно Майкон. Бразилецът се дърпа още от началото на зимата да се обвърже за по-дълъг срок. А сега дори вся смут с доста интересен пост в социалните си мрежи. Той е уж за края на сезона, но звучеше като сбогуване с Левски и неговите фенове.
Начело на групата е Светослав Вуцов, а в нея влизат още Евертон Бала, който стана голмайстор номер 1 на първенството, Макун, Мустафа Сангаре, Гашпер Търдин и др.
Още по темата четете в днешния брой на "Мач Телеграф"



















