С тарши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров изрази своето удовлетворение от класирането на отбора за третия квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите, след драматична победа с 5:3 след изпълнение на дузпи срещу словашкия Спартак Търнава. „Имаше много напрежение, издържахме не само аз, а и целият отбор, знаехме важността на мача, важното е, че продължихме, поздравявам всички играчи“, заяви Александров.

Той допълни, че отборът е влязъл с определени очаквания след силния първи мач. „Изиграхме един силен мач в Търнава и се мислехме за фаворити и може би това им попречи в мача. В дадени моменти избързвахме, но е нормално да има напрежение в такъв мач. Този отбор играе за първи път в такъв мач, сигурен съм, че в следващия мач ще изглеждаме по-добре“, подчерта наставникът.

„Тренирахме дузпи, да. Пепи Маринов изигра два страхотни мача в Европа, той е добър вратар“, похвали той младия страж. Всички пет изпълнения на ЦСКА 1948 бяха реализирани, показвайки хладнокръвие и прецизност под напрежение. „Няма значение кой ще е следващия съперник, който и да се падне, ще е сериозен“, обобщи Александров, ясно показвайки, че отборът е готов за всяко изпитание.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX