Ц СКА официално представи третия си екип за предстоящия сезон. Той е изцяло в черно, а от клуба обявиха, че носи спомени за победите над Ливърпул и Байер Леверкузен с този цвят. Днес футболистите на Христо Янев ще играят с този екип в контролата с Одра Ополе от Полша. Проверката стартира в 19:00 часа.
„Нов сезон. Нова визия. Представяме третия екип на ЦСКА за сезон 2026/27, който е изцяло в черно. Екип, който носи спомена за едни от най-големите ни европейски победи срещу Байер Леверкузен и Ливърпул и вдъхновява за нови. С динамична визия и елегантен стил, фланелката носи усещането за комфорт, свобода на движение и импровизация на футболния терен. За първи път ще видите отбора с него в последната ни контрола на австрийска земя срещу Одра (Ополе) днес. Историята продължава“, написаха от ЦСКА.



















