0

Ц СКА срази ЦСКА 1948 с 1:0 и запази аванса си от четири точки пред Лудогорец в класирането. В герой за “червените”, които днес бяха в черни екипи, се превърна резервата Тобиас Хайнц, който намери мрежата зад Даниел Наумов в 66-ата минута.

Малко след това изравнителен гол на Евгений Сердюк беше отменен заради игра с ръка.

С победата днес отборът от “Българска армия” увеличи преднината си спрямо ЦСКА 1948 на 12 точки.

В минутите преди началото агитката на ЦСКА зае място на хълма откъм паркинга в близост до стадион "Витоша", което наложи пренареждане на полицейските сили, хвърлени за опазване на реда.

ЦСКА 1948 - ЦСКА в Бистрица. Снимки: start-photo.bg
ЦСКА 1948 ЦСКА ЦСКА 1948 ЦСКА ЦСКА 1948 ЦСКА
32

Ръководителите на ЦСКА 1948 и ЦСКА пък изгледаха двубоя в близост едни до други на централната трибуна на спортното съоръжение. Сред тях бе и наставникът на гостите Саша Илич, който бе наказан и за този двубой.