0

И грахме слабо, въпреки че имахме добър резултат на почивката, отбеляза Данило Дончич, треньор на Локомотив София за загубата 1:2 вкъщи от Славия.

“Не очаквахме толкова бързо да получим първия гол. От статично положение в 47-ата минута ни реализираха попадението.

Имахме друга тактика. Да се затворим и на контра за отбележим още един гол, за да затворим двубоя.

Славия вкара втори гол след наша груба грешка и това реши мача.

Ние имаме добър колектив. Страничните неща не оказват влияние върху нас.

Един лош мач за нас, надявам се това се промени в бъдеще. Искаме да печелим точки и да се представяме добре", пожела си сърбинът.

Сънародникът му начело на Славия Златомир Загорчич изрази задоволство от своите играчи, на които благодари пред камерите на „Диема Спорт“.

„Контролирахме изцяло събитията на терена по време на целия мач. Бяхме по-добри, въпреки че допуснахме гол след груба грешка.

Успяхме да отбележим два гола. Благодаря на момчетата за себераздаването на терена.

Направиха това, което се разбрахме. Трябва да продължаваме по същия начин и няма да имаме проблеми.

Може да имаме доста удари. Точно това нещо ни трябва. Колкото повече го правим, толкова по-голяма вероятност да реализираме попадения

Интересуват ме момчетата в съблекалнята, както и тренировките. Гледаме напред, нямаме проблеми в съблекалнята.

На нас целта ни е следващият мач срещу Локомотив Пловдив и мислим само за него“, отбеляза още Заги.

Играчът на мача на стадиона в кв. "Надежда" Владимир Николов увери, че атмосферата в съблекалнята на "белите" е отлична.

„Винаги този мач има заряд. Много съм щастлив, че успях да помогна на отбора с два гола. Има страхотен колектив в Славия. Момчетата са супер щастливи и има атмосфера. Никой не ни поставя конкретна цел, играем мач за мач“, каза Николов.