0

Д унав (Русе) и Марек завършиха наравно 0:0 в първия двубой от междинния 11-ти кръг на Втора лига.

Двата тима стояха равностойно на терена и не създадоха много опасни положения, което доведе до постния резултат. Така и двата отбора добавят по една точка в актива си.

Неприятна ситуация изживя футболистът на Дунав Йордан Димитров, който бе изнесен на носилка заради контузия. Той се появи в игра на почивката, но след само 15 минути се контузи без да има контакт с противников състезател. Йорданов заби крака си в тревата, когато се опитваше да изрита топката. Травмата се оказа сериозна и той бе изнесен с носилка и с линейка от стадиона.

След това равенство Марек прекъсва серията си от три поредни победи, но все пак продължава без загуба. Дупничани се изкачват до втората позиция с 22 точки. Дунав пък е седми с 16.