О тборът на Локомотив Пловдив продължава подготовката за новия сезон. Футболистите на Душан Косич тренираха двуразово на "Лаута".
Към заниманията се присъединиха и юношите от втория отбор - Йоан Джелепов, Николай Димитров и Стефан Гочев.
През днешния ден играчите ще започнат и с медицинските прегледи.
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX



















