0

В края на сезона резултатите са най-важни, заяви старши треньорът на ЦСКА-София Нестор Ел Маестро след победата на вицешампионите с 2:1 срещу ЦСКА 1948 в мач от 24-ия кръг на българското първенство по футбол.
"Резултатът е най-важен. Защитавахме се слабо и това ни усложни живота. Реакцията през второто полувреме обаче беше много добра и със смените станахме по-смели. Резервите бяха правилните хора и влязоха в правилното време", заяви Ел Маестро в ефира на Диема Спорт.

"Не играхме лошо през първото полувреме, просто не си вкарахме положенията. Футболът се играе от 16 човека, не само от 11. Имахме план, който първоначално не сработи, но пък реагирахме правилно.

"Намираме се към края на сезона и трябва да печелим точки, за да си постигнем целите. Все още се борим на два фронта и именно целите са най-важното нещо.

Спечелихме последните три мачa и утре продължаваме да работим за четвърта поредна победа", закани се роденият в Белград британски поданик за мача с Ботев Пловдив в следващия кръг.