0

Е мблематичният бивш играч на Левски Емил Ангелов сподели мнението си за дербито между „сините“ и ЦСКА. Той защити Пламен Андреев, който според мнозина е главният виновник за поражението с 2:0 от „червените“.

„През първото полувреме ЦСКА не показа нещо повече от Левски. Като изключим положението, в което Тобиас Хайц нацели гредата. Грешката за гола беше детинска. Пламен Андреев тръгна да поправя грешката на бранителите, но не успя и „червените“ откриха. ЦСКА победиха през втората част, а не през първата. Този гол явно сломи момчетата на Елин Топузаков.

На мен ми направи впечатление, че чужденците им падна тонуса след попадението. Изпаднаха в меланхолия, която им попречи да покажат качествата си. Очаквах много повече от всеки един от тях. Стресираха се, а в такива мачове не бива това да се случва“, започна Емил Ангелов.