0

З агуба с 1:2 от руския Факел Воронеж допусна Славия в предпоследния си мач от подготвителния лагер в Турция.

Попадението за "белите" беше дело на Борис Димитров в 57-ата минута. Централният нападател засече с глава центриране отдясно на Ертан Томбак. Резултатът в двубоя откри Акбашев в 7-ата минута, а победата за руснаците донесе Марков в 67-ата.

Преди попадението за Славия Димитров нацели и греда. Гол пък на Роберто Райчев в 81-ата минута беше отменен заради засада на крилото, което засече топката след шут на Димитров от дузпата и спасяване на вратаря. Удари на Райчев и на два пъти на капитана на втория ни отбор Валентин Петров пък бяха отразени от руския страж.

През втората част няколко сериозни намеси направи и вратарят на "белите" Николай Кръстев, появил се на почивката на мястото на Светослав Вуцов. Гредата също спаси вратата на Славия от трети гол.