К апитанът на Левски Георги Костадинов коментира равенството 1:1 в дербито с ЦСКА от 30-ия кръг на Първа Лига. "Няма как да не ни е яд, като загубихме две точки в последните секунди за втори път в последно време. Това е футболът, спазихме плана, въпреки липсата на нашия треньор. Знаем нашите качества и възможностите на съперника. Бяхме на косъм от победата", заяви той.

"Треньорът ни подготви перфектно през седмицата, а след това всичко зависи от нас. Трябва да понесем отговорността ние. Идва отборът и е нормално да се допускат грешки. Това е мини грешка и малшанс. Водихме с девет точки, сега вече водим с десет", добави капитанът на Левски.

КОШМАР ЗА ЛЕВСКИ! Годой спря "сините" за успех в продължението

"Готвим се независимо от обстоятелствата. Всеки вижда как се прави програмата, ние почиваме по-малко, но други повече. Подкрепям напълно мнението на господин Боримиров. Трябва да сме здраво стъпили на земята и да продължим да работим, нужно е да продължаваме в същата насока. Левски винаги е фаворит за титлата", завърши Георги Костадинов.

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX