0

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев призна, че е бил притеснен преди мача на тима му срещу Локомотив (София).

"Имах притеснения за този мач заради паузата, която предстои. Не знаех дали футболистите ще бъдат напълно мотивирани, но видяхме, че се получи добър мач за нашия отбор", каза пловдивчанинът след убедителния успех с 6:0.

"Квадво Дуа и Руан Круз могат да играят заедно в атака.

Има натрупана умора в част от футболистите ни - и физическа, и психическа. Знаем какво да направим.

Хубаво е, че идва пауза заради националните отбори. Ние имаме програма и ще изиграем контрола в събота с играчите, които остават при нас", каза още Георги Дерменджиев.

Старши треньорът на Локомотив София Данило Дончич няма притеснения за поста си в клуба и иска по най-бързия начин за забрави за тежката загуба от Лудогорец с 0:6 в мач от 25-ия кръг на Първа лига.

"Имаме кадрови проблеми, осем основни футболисти ни липсват, трима наказани, Митков не може да играе по договор и четирима контузени.

Нищо не ни вървеше в този мач. Всичко, което тренирахме през седмицата, стана обратно.

Една елементарна грешка и отбор като Лудогорец веднага наказва - гол от съблекалнята.

В края на първото полувреме нови две наши грешки и ни вкараха още два гола и 3:0 на почивката срещу отбор като Лудогорец.
Второто полувреме веднага дузпа след 2-3 минути и за жалост контузия на нашия вратар.

Надяваме се да не е сериозна и Сашо по-бързо да се върне на терена.

Опитните футболисти допуснаха индивидуални грешки, но това се случва във футбола. Тежка загуба, която трябва да забравим по най-бързия начин.

Надявам се след паузата контузените и наказани да се върнат и да играем по-добре.

Нямам притеснения за бъдещето ми в клуба. Не сме водили разговори с ръководството.

Продължаваме с тренировките, имаме тежка програма с ЦСКА и Черно море, но се надявам с по-добра игра да взимаме точки", коментира Данило Дончич след мача.