0

Ц СКА 1948 има най-добрата селекция и 25 качествени футболисти, така че победата на "червените" над Ботев с 2:1 не бива да се приема като изненада, заяви треньорът на тима от Враца - Христо Янев.

Той обаче е доволен, че неговите играчи са се противопоставили на гостите си на моменти от мача.

"ЦСКА има най-добрата селекция в България и имат 25 футболисти от високо качество", заяви Янев за Диема Спорт.

"Противопоставихме им се на моменти, но имаше ситуации, които не успяхме да завършим. Не мога да кажа, че не ни е достигнало малко, защото не е така.

Поздравявам все пак нашите футболисти за старанието и желанието. Наясно съм какво трябва да подобрим и променим".

28-годишният му колега от ЦСКА 1948 Николай Панайотов въздъхна с облекчение за първата победа след серия от 2 хикса и 1 загуба. Успехът във Враца го закрепва на поста поне до следващия мач.

„Трудна победа, Започнахме колебливо до 20-ата минута, но след това владеехме топката повече и се настанихме в половината на противника. Изравнихме до края на първото полувреме, а второто бе силно за нашия отбор. Натикахме ги в тяхната половина, но нямахме късмет пред гола.

Радвам се, че все пак успяхме да победим, защото това ни беше нужно", каза той в интервю за Диема Спорт.
"Момчетата се вложиха и реагираха след последния мач. Надявам се да се представяме все по-добре".