0

И зстрадалият Левски нанесе първа загуба за годината на хитовия новак в елита Крумовград, след като спечели с минималното 1:0 като гост в предпоследния пети кръг от плейофната фаза на първата шестица.

Единствения гол реализира бразилският капитан на „сините“ Вендерсон Цунами във втората минута на добавеното време. Така Левски регистрира втора поредна победа в шампионата и продължава да е четвърти в класирането с 61 точки. Крумовград, чийто треньор е спряганият за бъдещ старши на „Герена“ Станислав Генчев, е шести с 49.

Мачът на комплекс "Никола Щерев-Старика" в Пловдив бе исторически, тъй като за първи път жена в лицето на Християна Гутева бе главен съдия в родния мъжки футбол. Преди да надуе свирката, шармантната блондинка получи подаръци от двата клуба, както и от БФC.