0

Е тър и Локомотив София изиграха изключително интересен мач от долната половина в Първа лига, но не успяха да се победят във Велико Търново и завършиха 1:1.

„Болярите“, които вече официално изпаднаха, излязоха напред в резултата още в 8-ата минута с гол на Йоаким Карсела.

Изравнителното попадение за столичните „железничари“ дойде в 50-ата минута, когато Димитър Митков реализира.

Етър остана с човек по-малко на терена в 70-ата минута, когато Мартин Моран бе изгонен, но Локомотив София не успя да се възползва от това. В самия край на мача Гонсало Кардоса и Карлос Франса от гостите също бяха изгонени, след като получиха по втори жълт картон на своята сметка.

Етър остава на дъното с 15 точки, докато Локомотив София е на 12-то място с 32 точки в актива си.