К ристиян Балов, който вече се присъедини към състава на Цървена звезда, отправи специални благодарности към наставниците си в България за тяхната отдаденост и труд през годините.
Той е продукт на школата на Славия, където е тренирал в продължение на 15 години, преди балканският колос да го привлече срещу 3 милиона евро.
"Никога няма да забравя първия момент, в който стъпих на стадиона. Бях само на 5, а днес се питам как толкова бързо изминаха тези 15 незабравими години. През това време преживях много хубави моменти, но и трудни изпитания. Благодаря на всички, които бяхте до мен през целия този път и ме подкрепяхте във всеки един момент. Искам специално да благодаря на всички треньори, които помогнаха за моето развитие и ми дадоха възможност да израсна както като футболист, така и като човек. Обещавам, че няма да ви разочаровам", сподели той в социалните мрежи.
"Благодаря и на всички мои съотборници, които през годините ми даваха съвети, насоки и бяха до мен. Всеки един от вас остави следа в моя път и съм искрено благодарен за всичко, което споделихме заедно. Дойде моментът да си кажем „чао“, но не и „сбогом“, защото където и да ме отведе пътят занапред, част от мен винаги ще остане тук. Винаги ще бъда един от вас! Само Славия", написа още Балов в социалните мрежи.
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX



















