0

Б ерое победи Хебър с 1:0 в двубой от групата на изпадащите в Първа лиг. Единственото попадение бе дело на Вини Трибуле в добавеното време на срещата.

В деветата минута на продължението на мача Ангел Бастунов от Хебър бе изгонен с директен червен картон след преразглеждане с ВАР.

Двубоят не предложи много чисти положения, като двата отбора залагаха на сигурното, а и нарушенията бяха голяма част от събитията на терена, като бяха показани общо 8 картона.

Берое бе без голямата си звезда Себастиан Вия, който е гласен за трансфер.

Заралии, които вече си гарантираха оцеляването, имат 42 точки и са недостижими на първото място в групата, намирайки се на 9 точки пред Локомотив София.

С 30 точки Хебър е на 4-о място в групата на изпадащите, което праща на бараж. „Гробарите“ са на 1 точка пред Ботев Враца и с една зад Пирин.