На „Герена“ се оглеждат за подходящи места в София и околностите, твърдят запознати. Целта е да се намери подходящ парцел, на който да бъде изграден изцяло нов дом за школата на тима. Причината е, че тя така или иначе ще трябва да се премести някъде, ако всичко върви наред и стартират дейностите по изграждането на изцяло нов стадион на мястото на настоящия „Георги Аспарухов“. Както е известно, „сините“ вече представиха проект за бижу. Освен това те получиха и визия за строеж от Столична община. Така, ако всичко е наред, багерите трябва да влязат на „Герена“ още след последната срещата през есента. И със сигурност тези дейности ще се отразят на съседната структура, която се ползва от школата. Вторият тим на „сините“ ползва Терен номер 2, където се готвят най-често и мъжете, а останалите формации се подвизават най-често на изкуственото игрище.
Още по темата четете в деншния брой на "Мач Телеграф"
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX

















