0

Владимир ИВАНОВ

Когато цифрите говорят и боговете мълчат! Добре познатата ни максима може да бъде перифразирана по следния начин, когато става дума за разчертаването на засадата от ВАР съдиите в микробуса в мачовете от елита - "Когато линиите говорят и клубовете мълчат". От Етър изреваха на умряло за отменения гол на Ивайло Димитров в добавеното време при драматичната загуба с 0:1 от ЦСКА. Че горчивината я има, е ясно - призна го дори треньорът на "болярите" Светослав Петров, който въпреки че е "армеец" и в червата, изригна съвсем заслужено при прекрасно изплетената комбинация за попадението на виолетовите в 91-ата минута на "Ивайло".

Понякога обаче над емоциите трябва да надделее здравият разум, а не да се изстрелват светкавични декларации броени минути след завършека на футболната среща. Нали така, уважаеми г-н Панов? Изпълнителният директор на Етър изпрати тежка критична декларация до Михайлов и Изпълкома, визирайки три спорни ситуации от мача с ЦСКА, като най-сериозно е порицана ситуацията със спорната засада в края. Към нея е прибавена и разчертана на Microsoft Paint линия, която трябва да ни убеди как ВАР дуото Ивайло Ненков - Петър Митрев от столицата е кривогледо и е изографисало тотално погрешни линии за офсайд при паса към Янков, превърнал се в асистент за Ивайло Димитров - Косъма.

Целия текст четете в днешния брой на вестник "Мач Телеграф"