0

С тарши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев няма да дава почивка на основните си футболисти за гостуването на Черно море днес. Той ще заложи на най-добрия състав за битката на "Тича" с коравите "моряци". Очаква се аржентинецът Франко Русо да замести в центъра на защитата наказания Сонко Сундберг, а съставът на шампионите да бъде много близък до този победил първо ЦСКА с 3:0, а след това и Астана с 5:1.

Междувременно интересът на феновете на Лудогорец към билетите за домакинството на Аякс от плейофите за влизане в групите на Лига Европа е огромен. Талоните бяха пуснати в продажба вчера в 10,00 часа, а пред касата се изви огромна опашка.

Към момента билетите за двубоя не са пуснати в свободна продажба, а до понеделник с тях ще могат да се сдобият само фенове на Лудогорец, които имат абонаментна карта за сезон 2023/2024 г. и такива, които представят билет от домакинството срещу Астана от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Двубоят с четирикратния европейски клубен шампион е в четвъртък от 21,00 часа на „Хювефарма Арена“.