0

П ирин победи Етър с 2:0 в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Борис Тютюков даде преднина на "орлетата" в 7-ата минута. Отново той бе точен, за да удвои аванса на гостите в края на първото полувреме.

През втората част нови попадения нямаше, но домакините останаха с човек по-малко, след като Валери Христов бе изгонен в 61-ата минута.

Така "орлетата" записаха трета поредна победа в първенството, вече имат 10 точки и се намират на 12-ата позиция в класирането. Етър пък остава на дъното с 4 точки от 10 мача.

Недоволството на привържениците на "Ивайло" взе връх на почивката и те изпратиха футболистите си с освиркания.

Много е вероятно загуба да коства мястото на треньора Емануел Луканов, смятат запознати.