0

С лавия загуби с 2:3 срещу Университатя Крайова в последния си приятелски мач от лагера в Банско.

В 13-ата минута Владимир Николов беше фаулиран в наказателното поле и реализира отсъдената дузпа, давайки аванс в полза на "белите".

Отборът от Крайова, който завърши на четвърто място в крайното класиране на румънското първенство, направи пълен обрат след попадения на Елвир Колич в 43-ата и на Мариан Данчу в 52-ата минута на двубоя.

Влезлият през второто полувреме Емил Стоев изравни след центриране на Денислав Александров в 64-ата минута.

Десет минути преди края на срещата румънците достигнаха до победен гол. Георги Петков не успя да изрита добре върната към него топка и синът на Еуген Трика – Атанас, успя да донесе победата на „синьо-белите“.

Столичани имат две победи, равенство и поражение в контролните си мачове по време на лятната подготовка в Банско. На 8 юли Славия ще представи състава си за новия сезон с контролна среща с втория отбор на ЦСКА 1948 на стадион "Александър Шаламанов".

По-късно днес воденият от Хосе Мария Бакеро тим се завръща в София.