Л евски ще бъде без Мустафа Сангаре в първия си официален мач за сезона – гостуване на Борац в Баня Лука в първия предварителен кръг на Шампионската лига. Нападателят е контузен, а прогнозите са, че няма да се възстанови до 7 юли, когато ще се играе мача. Има надежди, че той ще е готов за реванша, но те не са големи.

Малиецът напоследък е преследван от доста травми. Сангаре почти не игра в края на миналия сезон. Той се завърна след контузия в дербито с ЦСКА, което беше в предпоследния кръг, но отново напусна терена с травма. Тогава той влезе на почивката като резерва, но напусна около 60-ата минута. Заради тази си контузия Сангаре стартира подготовката на облекчен режим, но е получил отново проблем на същото място.

Още новини четете в днешния брой на "Мач Телеграф"

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ИНСТАГРАМ

ПОСЛЕДВАЙТЕ НИ В ТИКТОК

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX