0

О тборите на Марек и Септември София завършиха при равенство 1:1 в двубоя помежду си от 30-ия кръг на футболната Втора лига.

Жан-Пиер да Силва спаси Септември от поражение и донесе точката на тима си при тежката визита в Дупница.

Нападателят на столичани се разписа в добавеното време на срещата и изравни резултата, след като през първото полувреме Любомир Костов поведе домакините, които по всичко личеше, че ще вземат крайния успех на „Бончук“, но не успяха.

Това пък беше четвърти дебют на Николай Митов начело на Септември, след като преди броени дни наставникът отново застана начело на софиянци.

По този начин двата тима запазиха местата си във временното класиране, като Септември е с 58 точки на второто място, докато Марек е трети с 54. Лидерът Спартак Варна е с 60, но „соколите“ са и с мач по-малко и битката за влизане в елита на българския футбол ще бъде изключителна в оставащите четири кръга.