Н ационалът Владимир Николов ще се завърне в Славия, съобщиха колегите от Gong.bg. 25-годишният нападател е свободен агент, след като напусна полския Корона. Николов премина в тима от Келце през миналото лято от "белите", а сега отново ще играе в столичния клуб.
Първият престой на тарана в Овча Купел продължи две години. През миналия сезон Владимир Николов вкара един гол и направи една асистенция в 28 мача за Корона. Нападателят има 13 мача и три гола за националния отбор на България.
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX

















