Н икола Попов ще е главен съдия на мача между ЦСКА-София и Левски в 26-тия кръг на първенството по футбол в понеделник от 17 ч.
Асистенти на 40-годишния софиянец ще бъдат Георги Тодоров и Георги Дойнов.
Справка на мачовете на Никола Попов този сезон показва, че той не е взимал наряд на двубой с участието на „червените“ в първенството. Единственият му мач на ЦСКА-София за сезон 2022/23 досега е за купата на България срещу Септември (2:1 за „червените“).
Попов обаче е нещо като „черна котка“ за Левски – в 2 мача от първенството този сезон „сините“ нямат победа под негово ръководство: 2:2 като гости на последния Спартак Варна и 0:1 у дома срещу другия варненски тим Черно море.
Съдийски назначения, 26-ти кръг, Първа лига
13 април 2023 г., четвъртък, 17:30 ч.
ПФК Ботев Враца - ФК Хебър 1918
ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Даниел Милков Ников АС2: Георги Любомиров Минев
4-ти: Петър Георгиев Кузев ВАР: Иво Венциславов Андреев АВАР: Никифор Деянов Велков
СН: Николай Тодоров Петров
14 април 2023 г., петък, 13:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - Футболен Клуб Пирин АД
ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Георги Валентинов Стамболджиев АС2: Светослав Колев Енчев
4-ти: Димитър Димитров Димитров ВАР: Владимир Вълков Вълков АВАР: Мирослав Максимов Иванов
СН: Николай Георгиев Ангелов
14 април 2023 г., петък, 15:45 ч.
ПФК Септември Сф - ФК ЦСКА 1948
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ти: Георги Кънчев Димитров ВАР: Кристиян Николов Колев АВАР: Иво Николаев Колев
СН: Валентин Желев Добрев
14 април 2023 г., петък, 18:00 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ти: Михаел Петков Павлов ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Милен Дончев Арабаджиев
СН: Йордан Веселинов Гулев
15 април 2023 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Берое - Стара Загора - ПФК Славия 1913
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Мирослав Николаев Желев АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ти: Мустафа Севди Шефкет ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Йордан Петров Петров
СН: Георги Василев Йорданов
17 април 2023 г., понеделник, 14:45 ч.
ПФК Ботев АД - Спартак 1918
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ти: Георги Юлиянов Иванов ВАР: Димо Стоянов Димов АВАР: Павлета Веселинова Рашкова
СН: Венцислав Иванов Гаврилов
17 април 2023 г., понеделник, 17:30 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Левски
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Георги Йорданов Дойнов
4-ти: Васимир Маруан Ел-Хатиб ВАР: Красен Иванов Георгиев АВАР: Димо Дамянов Вълчев
СН: Радан Василев Мирянов
17 април 2023 г., понеделник, 20:15 ч.
ПФК Черно море - ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ти: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Волен Валентинов Чинков АВАР: Димитър Русенов Русев
СН: Георги Спасов Славов
Съдийски назначения за 26-тия кръг на Втора лига:
13 април 2023 г., четвъртък, 15:00 ч.
ФК Крумовград - ПФК Марица 1921
Димо Димов, Станимир Илков, Владимир Хубенов
14 април 2023 г., петък, 17:00 ч.
ФК Етър ВТ - Миньор
Ивайло Стоянов, Мартин Венев, Стоян Стоянов
14 април 2023 г., петък, 17:00 ч.
ФК Витоша - ОФК Спартак Пл
Мустафа Шефкет, Станимир Трифонов, Иван Копчев
14 април 2023 г., петък, 17:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Литекс Ловеч
Ивайло Ненков, Драгомир Милев, Георги Великов
14 април 2023 г., петък, 17:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Созопол
Мартин Великов, Мирослав Симеонов, Владимир Ташков
14 април 2023 г., петък, 17:00 ч.
Ботев Пд II - Дунав Русе
Вилиян Видинов, Дениз Соколов, Костадин Тановчев
17 април 2023 г., понеделник, 17:00 ч.
ОФК Беласица - ЦСКА 1948 II
Стилян Колев, Никифор Велков, Венцислав Банчев
17 април 2023 г., понеделник, 17:00 ч.
Спортист 2009 - ФК Струмска слава 1927
Мартин Марков, Владимир Велев, Димитър Мекушин
17 април 2023 г., понеделник, 17:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ОФК Янтра 2019
Денислав Сталев, Цветан Горанов, Месут Ахмедов