0

Б отев Пловдив и Ботев Враца не успяха да се излъжат в контрола, която се игра на базата на "канарчетата" в "Коматево". Адашите направиха 0:0 в срещата, която бе първа за Тодор Неделев след 252 дни. Толкова му бяха необходими, за да се възстанови след тежките травми, които получи в катастрофата в Грузия.

Именно Неделев бе в основата на първата опасност в мача, но не успя да вкара с удар от далеч. Малко след това и Уме Емануел удари на камък.

Пет минути по-късно Уме Емануел направи мощен пробив, който завърши със силен шут с десния крак, но кълбото не попадна в очертанията на вратата. Двата отбора си размениха по още едно положение преди паузата, а след почивката разочароваха и най-верните си привърженици.

Втората част се запомни с безидейна игра от страна на смените, които бяха направени. В 83-ата минута дойде единственото попадение. Завърналият се в състава на "канарчетата" Антоан Бароан пропусна.