0

В тори пореден кръг ЦСКА 1948 завършва 1:1, като във Велико Търново срещу Етър допусна левашка дузпа в добавеното време да отнеме победата, а в Бистрица срещу Славия с 10 души изтръгна точка с изравняване в 84-ата мин.

„Срещата се разви доста тежко за нас. Получаваме червен картон още в самото начало“, констатира очевидното треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов.

„Поздравих момчетата за характера. Успяхме да изравним, с оглед на развитието на мача това е положително.

Имаше моменти, в които държахме добре топката, въпреки че бяхме с 10 футболисти.

Доста трудно беше да играем с човек по-малко през целия мач.

Допуснахме ранен гол, това ни затрудни още повече. Трудно можеше да победим и днес.

Момчетата ще излязат мобилизирани срещу Лудогорец. Ако бъдем мобилизирани, може да вземем нещо."

Треньорът на Славия Златомир Загорчич си призна, че е много ядосан от изпуснатата победа и изравнителния гол, който определи като „нелеп“.

"Започнахме много добре и искахме да продължим по същия начин. Можеше да изиграем много по-умно този мач.

Допуснахме нелеп гол, много съм ядосан.

Имахме моменти, контролирахме нещата и създадохме ситуации. Не трябваше да пазим резултата.

Последните минути върнахме назад много топки, а това ме ядоса. Говорихме си тези неща в съблекалнята.

Искам повече самочувствие и друго мислене. Не трябва да крадем време. Желанието ми е да играем 90 минути. Само по този начин нещата може да се променят.

Надявам се след една-две седмици последните ни две нови попълнения да влязат във форма."