0

К ристиано Роналдо се захапа рефер с искане за цели 4 дузпи само до почивката на мача на неговия Ал-Насър срещу Шабаб Ал-Ахли от Дубай, игран в саудитската столица Рияд.

Победителят от него влизаше в групите на Шампионската лига на Азия. Ал-Насър падаше с 1:2 до 88-ата минута, когато Ал Ганам изравни, последваха попадения на Талиска в 95-ата за 3:2 (негово второ след гола му в 10-ата мин.) и на Брозович след пас на Кристиано (97) за крайното 4:2 за Ал Насър.

Роналдо беше толкова бесен на полувремето при 1:1, че на влизане в тунела от яд си свали капитанската лента, изрева на четвъртия рефер "Събуди се! Събуди се!", след което избута грубо с ръка човек от екипа на Ал-Ахли, който го дебнеше да си направи селфи с него.

Веднага след подновяването на играта Яхия закова втория си гол за Ал-Ахли и изведе тима от Обединените арабски емирства напред 2:1. За да дойде 88-ата мин. И скъпоценният изравнителен гол на Ал Ганам.