0

Б ожидар Краев игра силно при равенството 2:2 на неговия Уелингтън Финикс като гост на Мелбърн Сити в четвъртия кръг от австралийската А Лига. Българинът бе оставен резерва, но се появи в игра в 54-ата минута на мястото на Бол. Тогава резултатът вече бе 2:0 за Мелбърн след попадения на Джейми Макларън от дузпа в 16-ата и Тилио в 34-ата минути.

Влизането Краев и звездата Костас Барбарусес обаче раздвижи играта на гостите. Сътън върна Уелингтън в мача в 79-ата минута, а в 90-ата именно Барбарусес донесе точката за Краев и компания. Лам от Мелбърн Сити пък бе изгонен малко след второто попадение в мача за Уелингтън.

Така Финикс спечели третата си точка от началото на сезона. Хората на Божидар Краев продължават да нямат победа и са на девето място в класирането. Мелбърн все още е лидер, въпреки първата си грешна стъпка през сезона. В следващия кръг Уелингтън и домакин на Макартър.