0

Б ожидар Краев вкара гол за Уелингтън Финикс при равенството 1:1 срещу Бризбейн в мач от 15-ия кръг на футболното първенство на Австралия. Българският нападател вече има пет попадения, след като стартира всеки двубой като титуляр.

Финикс се намира на първо място в класирането с 3 точки пред Мелбърн Виктъри, който обаче е с мач по-малко.

Уелингтън поведе в резултата с точен удар с глава на Краев в 51-ата минута. Домакините от Бризбейн изравниха в четвъртата минута на допълнителното време на срещата, когато се разписа Кори Браун.

26-годишният нападател кара своя втори сезон в първенството на Австралия, известно като А-лига. През миналата кампания той завърши със 7 попадения и сега ще се опита да подобри това постижение, пише БТА.