0

К ирил Десподов реализира два гола за категоричната победа на ПАОК Солун с 5:1 като гост на Волос в 19-ия кръг в шампионата на Гърция.

Капитанът на българския национален отбор реализира първия и третия гол в полза на "черно-белите", които са начело във временното класиране. Десподов започна като титуляр и остана на терена до 68-ата минута, когато беше заменен от Андрия Живкович.

Българският нападател даде аванс за "орлите" в 22-ата минута. Австриецът Томас Мург покачи на 2:0 в допълнителното време на първата част.

Кирил Десподов отново беше точен във вратата на домакините, разписвайки се след подаване на Мург.

Българинът има 7 гола и 7 асистенции в първенството с екипа на ПАОК, за който се разписаха и бразилецът Тайсън и Стефанос Цимас в последните 20 минути от срещата.

Почетният гол за Волос беше дело на сърбина Милош Делетич в 58-ата минута.

Отборът от Солун е на първо място с актив от 44 точки след втория си пореден успех в шампионата.