0

М онреал спечели гостуването си на Интер Маями с 3:2 в мач от 4-тия кръг на МЛС в САЩ. За канадците участие в двубоя взе българският национал Доминик Янков, който се появи като смяна в 68-ата минута на мястото на Жул-Антони Вилсен.

Звездата на домакините Лионел Меси пропусна двубоя, тъй като получи почивка. Другите звезди на Интер Маями се включиха в мача, като Жорди Алба бе титуляр, а Серхио Бускетс и Луис Суарес се появиха в игра през второто полувреме.

Фернандо Алварес откри резултата за Монреал в 13-тата минута, но Леонардо Кампаня изравни в 71-вата.

В следващите 8 минути Матиас Кокаро и Ибрахим Сануси отбелязаха нови два гола за състава от Канада и преднината им набъбна до 3:1.

Интер върна интригата в 80-ата минута след попадение на Жорди Алба, но това бе всичко в мача, пише БТА.