0

Д оминик Янков отново се появи на бял свят. Бившият национал влезе като тактическа смяна при победата на Монреал с 2:1 над Шарлът в двубой от 28-ия кръг на МЛС. Янков влезе на терена в 80-ата минута, за да може Салиба да си почине. Преди това Доминик в продължение на 2 мача не попадаше и в групата на тима от Канада.

Монреал поведе с 1:0 с гол на Кларк в 23-ата минута, а в 26-ата минута Дюк се разписа за 2:0. Гостите успяха само да стигнат до един гол чрез Рийм в 35-ата минута.

Така Монреал сложи край на серията си от 3 поредни загуби и е на 12-о място в класирането с 30 точки. Тимът все още има шансове за участие в плейофите. На 19 септември Монреал гостува на последния в конференцията Ню Ингланд Революшън