0

Ф ен на скромният квартален тим на Буенос Айрес - Темперли, бере душа в болница. Той падна от трибуните на стадиона в предградието Мендоса по време на двубоя с Ривър Плейт в турнира за Купата на Аржентина и бе откаран в болница в тежко състояние.

Двубоят бе прекратен зарази този инцидент в края на първата част. Играчите на Темперли хвърлиха бомбата надпреварата, след като изхвърлиха Ривър Плейт. В редовното време срещата завърши 1:1. Барко се разписа в 51-ата минута и даде преднина за гостите, които подходиха доста лежерно към този мач.

И платиха скъпо. В продължението Мартинес подлуди инчасите, след като изравни по феноменален начин. След това тимът от второто ниво на футбола в родината на Меси ликува с дузпи - 5:4, след като играчите на Ривър се провалиха два пъти от бялата точка. Вратарят им Армани пък успя да хване само един удар на съперника.

"Това е много голям срам за Ривър! Много по-голям от провал за Копа Либертадорес или 100 загуби от Бока", написа в. "Оле"