0

Ф иладелфия Юниън и Лос Анджелис ФК не успяха да се победят в срещата помежду си от 31-вия кръг на Мейджър Лийг Сокър. Двубоят завърши без голове - 0:0. Българският национал Филип Кръстев получи шанс за изява в състава на гостите едва в заключителните минути на мача. Той се появи от резервната скамейка на мястото на Тимоти Тилман в 85-ата минута, но нямаше много време, за да блесне.

Ключов момент в двубоя бе в 50-ата минута, когато Даниел Газдаг отбеляза гол в полза на домакините, но той не бе зачетен заради засада след намесата на ВАР. След това реми Лос Анджелис остава на 2-рото място във временното класиране в Западната конференция с 45 спечелени точки. Филаделфия пък се намира на 4-тата позиция в Източната конференция с 49 точки в актива си.