0

Г ръцкият шампион ПАОК направи равенство при гостуването си на АЕК в Атина – 1:1. Тимът от Солун поведе в резултата в 15-ата минута чрез Рахман Баба, но десет минути по-късно Пиеро изравни за АЕК.

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов се появи на терена едва една минута преди края на редовното време на мястото на бразилеца Тайсон, на когото стана дежурна резерва през сезона.

Десподов е търкал пейката в 10 от досегашните 16 мача на ПАОК през сезон 2024/25 с едва 616 игрови минути от 1440 възможни. Отбелязал е един гол, има и 5 асистенции. Договорът му е до края на юни 2027 г ., но при сегашното развитие на нещата в ПАОК 4-кратният победител в анкетата за Футболист на годината на България едва ли ще приеме още дълго да гледа мачовете отблизо от скамейката на резервите на солунския тим.

Със спечелената точка ПАОК е на втора позиция в класирането с равни точки с другия солунски тим Арис.