0

В ердер Бремен с Илия Груев поднесе една от най-голямата изненада в Бундеслигата от началото на сезона. Тимът обърна Борусия Дортмунд като гост от 0:2 до 3:2. На „Сигнал Идуна Парк“ домакините водеха в резултата с два гола до 88-ата минута благодарение на попадения на Юлиан Бранд и Рафаел Герейро.

Но гостите от Бремен, за които младежкият национал на България се появи в игра в 81-ата минута, обаче вкараха 3 гола само в рамките на 6 минути между 89-ата и 95-ата минути чрез Лий Бюканън, Никлас Шмит и Оливър Бърк.

С успеха хората на Оле Вернер събраха 5 точки и са на 7-о място, докато Дортмунд е с точка повече на 6-ата позиция. Любопитно е, че за първи път в историята се случва подобен обрат след 89-ата минута в Бундеслигата.