Б ългарският полузащитник Илия Груев говори пред клубната телевизия на Лийдс, заедно с две от новите попълнения Яка Бийол и Себастиан Борнау. Груев сподели, че очаква първия си сезон във Висшата лига с нетърпение.
„Забавно е да работиш с новите играчи и да ги имаме с нас. Разбира се, трудно е, но това е част от работата. Знаем какво предстои, но също се опитваме да му се насладим“, започна българският национал.
🗣️"We’re going to have a lot of challenges but this is why we play football.”#LUFC https://t.co/fdSNODYT4m
— Leeds United News (@LeedsUnitedYEP) July 15, 2025
„Опитвам се да помогна на новите попълнения да се адаптират. Ако имат въпроси, могат да попитат мен или някой друг. И двамата (б.р. - Бийол и Борнау) вече намериха нов дом много близо до мен. Хубаво е, когато можеш да помогнеш.“
„За мен това ще бъде първият ми сезон във Висшата лига. Наистина го очаквам с нетърпение, както и всички останали. Ще имаме много предизвикателства, но затова играем футбол“, завърши Илия Груев.