0

П резидентът на Сепси Ласло Дьоседи разкри, че е сънувал точния резултат в мача-реванш с ЦСКА от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Двубоят е тази вечер от 20 часа в Сфънту Георге. В първата среща румънците спечелиха с 2:0. Босът на Сепси сънувал тази нощ, че реваншът завършва 1:1 и Сепси продължава напред в турнира.

"Сънувах точния резултат: 1:1. В съня поведохме с 1:0, а те изравниха в 70-ата минута и е супер добре, че не губим и продължаваме напред“, каза собственикът на Сепси пред Fanatik.

Довечера ЦСКА-София ще играе в новия си изцяло черен спортен екип, а футболистите на Сепси ще бъдат в титулярната си червено-бяла раирана екипировка.

Четиримата съдии на евромача са от Албания - Елдориан Хамити (главен), Денис Реджа  (първи асистент), Еринд Бургу (втори асистент),  Ерджон Бастари (четвърти).