С тарши треньорът на Ливърпул – Андони Ираола, бе категоричен, че в отбора ще пристигнат още нови играчи до края на трансферния прозорец. До този момент „червените“ се подсилиха единствено с крилото Виктор Муньос от Осасуна, но все още клубът не може да намери заместник на Мохамед Салах.
Ливърпул продължава преговорите с Пари Сен Жермен за Брадли Баркола, но за момента двата клуба не могат да се разберат за цената на френския национал.
В последните часове пък стана ясно, че оферта на стойност от 50 млн. паунда за Янкуба Минте от Брайтън е била отхвърлена. Очаква се „мърсисайдци“ да отправят ново предложение с подобрени финансови параметри.
“Определено ще привлечем някои играчи до края. Важна е цялата картина, тази, която ще бъде на 1 септември, когато затваря трансферният прозорец. Вярно е, че към момента съставът ни е ограничен“, коментира Ираола в интервю за Sky Sports.
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ ВЪВ VBOX

















