0

Ш ампионът Интер не успя да излезе на първото място в класирането на Серия А, след като завърши 1:1 с Монца в среща от четвъртия кръг на футболното първенство на Италия.

Монца поведе в 81-ата минута чрез резервата Дани Мота, който прати топката в горния ъгъл на вратата на гостите, преди Дензъл Дъмфрис да изравни за Интер в 88-ата с удар от близо.

Интер, който завърши наравно с Дженоа в началото на сезона, след което записа победи срещу Лече и Аталанта, се смъкна на второ място в таблицата с 8 точки след четири мача. Тимът изостава на точка от Наполи, който победи Каляри с 4:0 по-рано в неделя.

За футболистите на Симоне Индзаги следва пътуване до Манчестър Сити в сряда, за да започнат кампанията си в Шампионската лига, преди да приемат Милан в шампионата следващата неделя.