0

Т реньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо отново влезе в новините, след като направи ексцентрична постъпка по време на мач.

В 7-ия кръг на турското първенство неговият тим победи Анталияспор с 2:0 в неделя. В 77-ата минута при резултат 1:0 голът на Един Джеко бе отменен заради засада на босненеца.

Несъгласен с решението на съдията, Моуриньо постави лаптопа си със съответния кадър пред камерата, която излъчва двубоя. Така португалецът се опита да докаже, че решението на рефера е грешно.

В следствие на действията, съдията показа жълт картон на треньора на Фенербахче.

Наскоро бившият треньор на Челси и Манчестър Юнайтед беше глобен за пропускане на пресконференция. Той възрази върху времето, което се налага да чака, около час и половина, за да влезе в залата за брифинги след своя колега, който се забави преди него.

Отборът на Фенербахче е втори в Суперлигата с 16 точки от 7 мача. Те са на три точки зад лидера Галатасарай. Фенербахче играе срещу Твенте в Лига Европа в четвъртък.