0

Р афаел Надал видя грешната стъпка на своя любим Реал в първия кръг на Ла Лига, но все пак си тръгна със скъп дар от стадиона.

Шампионите направиха 1:1 при гостуването си на Майорка в първия мач на Килиан Мбапе на испанска земя. Нападателят така и не успя да се разпише, но пък много се зарадва при срещата с тенисиста. Носителят на 22 титли от Големия шлем изгледа срещата от ВИП ложата, а след това слезе в тунела да поздрави играчите. Там той бе изненадан от Мбапе, който му подари своя фланелка.

Реал откри още в 13-ата минута чрез Родриго, който във втори пореден сезон вкарва първия гол за Кралския клуб в Ла Лига. Неговото попадение обаче не беше достатъчно, тъй като Майорка изравни в началото на второто полувреме чрез Ведат Муричи.