0

У атару Ендо и Трент Алекзандър-Арнолд вкараха в 87-ата и 88-ата мин. За лудата победа на Ливърпул с 4:3 над гостуващия Фулъм в 14-тия кръг на Висшата лига.

За "червените" вкара още Алексис Мак Алистър, а още в 20-ата мин. вратарят на Фулъм Бернд Лено си отклони топката в мрежата след фаул на Алекзандър-Арнолд.

Така Ливърпул остана втори в класирането с 2 точки зад Арсенал.

За лондончани се разписаха Хари Уилсън за 1:1 в 24-ата мин., Кени Тете за 2:2 в 45+3 и Боби Де Кордова-Рийд за 2:3 в 80-ата.

Авансът на Фулъм не издържа, а Ливърпул остана непобеден на "Анфилд" от октомври 2022 насам.

Енцо Фернандес и Ливай Колуил вкараха първите си голове в английското първенство за сезона за победата с 3:2 на техния Челси срещу Брайтън с човек по-малко.

Аржентинският национал се разписа два пъти, след като даде преднина на отбора си в 17-ата минута и записа победното попадение в 65-ата от дузпа.

Конър Галахър бе изгонен за "сините" с втори жълт картон в края на първото полувреме.

Челси е десети в класирането с две точки зад Уест Хем, а Брайтън е с още една точка и още една позиция напред.

Оли Уоткинс се разписа в добавеното време и Астън Вила стигна до равенство 2:2 срещу Борнмът.

Уоткинс направи и асистенцията за първия гол на Леон Бейли.

Уест Хем и Кристъл Палас завършиха наравно 1:1.